Iepazīšanas sludinājumi…

Sēdēju un domāju… Domāju par to, kapēc cilvēki uzdrošinās likt iepazīšanās sludinājumus! Un tad atcerējos, kā savā laikā arī esmu tādu likusi.

Toreiz man bija astoņpadsmit gadi. Tikko atbraukusi no Somijas… Nevienam nevajadzīga (lai gan tagad arī ir tāpat, bet sludinājumu nelikšu), brīva meitene. Nu ko, interneta man mājās nebija un es tolaik izbaudiju minūtes, ko pavadiju bibliotēkā, pie intereneta. Kā reiz, tajās dienās, kad iemaldijos apmainīt grāmatas. Es pat neatceros, ko īsti tur biju sarasktijusi, un, kā par nožēlu, es to tekstu nekur, priekš sevis nepiefiksēju.

Tajā laikā bija populāra tikšanaās vieta, portāls super.lv , savu sludinājumu izvietoju tieši tur. Īstenībā negaidiju, kā kāds vispār atsauksies, jo nebiju pievienojusi bildi un e-pasts arī bija speciāli šim pasākumām izveidots. Nebiju tā ieskatījusies tajā uzreiz, bet , kad ieskatijos, mani pārsteidza divdesmit piecas lapaspuses ar dažādām vestulēm no dažādiem cilvēkiem. Lai gan atbildēju es tikai trim. Un satikos beigu beigās ar vienu. Vēl joprojām atveros mūsu sarunas pa telefonu, pļāpājām ilgi! Par visu un neko. Bija jauki.

Pienāca arī tāda diena, kad kāpu autobusā uz Rīgu, ar domu satikt cilvēku, ar kuru bija pavadītas neskaitāmas stundas muļķīgā muldēšanā. Satikos, un tā bija pirmā un pēdējā reizie, kad biju pie Rīgas jūras līča. Un ziniet, Ventspilī ir daudz skaistāka pludmale un jūra. Un gaiss ir savādāks, un tomēr mans savs gals vairāk simpatizē. Nu lūk…

Bet ar to cilvēku man nekas neizveidojās. Nebija nekādas romantikas, nebija arī īstu jūtu, bija kaut kas, kas vienkārši vilka un viss…

Lai gan atskatoties uz pagātni, droši vien tagad es ne par kādu naudu neliktu iepazīšanās sludinājumu. Neticu es tiem! Nē, nav jau slikti, var atrast draugus, iespējams kaut kādu romāniņu, bet… Nu labi, varbūt vienkārši man nav paveicies, lai gan nesūdzos, ir kā ir…

Aizvakar man izleca viens zip.lv sludinājums, lai gan nebiju tur līdusi, un ziniet, joka pēc šodien paskatiju iepazīšanās sludinājumu sadaļu, vienkārši, lai paskatītos, kas par zvēriem tur dzīvo un ko viņi ēd!

Lai gan tagad ir daudz kas mainījies un cilvēki ir tādi, kādi ir… Bet parsteidza vispār iepazīšanas sludinājumu stili -

1. ES – Teksti ir tikai par viņu, viņš ir tāds, viņš šitāds, nu a Tu, Tu veinkārši raksti – teksti apmērām šādi (ņemti no īstiem iepazīšanas sludinājumiem) “Esmu skiries nesen no savas draudzenes, tapec velos meiteni blakus ar ko traukties ar bmw pa vecrigas ielam, apmeklet kopaa skljakos klubus, kurai davinat skaistas davanas, velos lai esi mana rota!”

Manuprāt, tas ir vīrieša tipāžs, ar kuru vari uzreiz zināt, kā nopietnas attiecības nebūs, ievilks gultā un tad vairs nezvanīs. Bet tieši viņi liek iepazīšanas sludinājumus sadaļā – nopietnas attiecības.

2. Tu – teksti tikai par to, kādai jābūt tai personai kas viņiem rakstīs. “Esmu pārliecināts, ka kautkur Tu esi – slaida auguma, jautra, mazliet traka, ar vispusēju interešu sadalijumu, mīloša bērnus un dzīvniekus, kautvai nedaudz apveltīta ar intelektuālām dotībām..
Ja Tu spēj vīrietī novērtēt – jautrību, materiālu neatkarību, ,mērķtiecību, izglītību, intelektuālo līmeni, ģimeniskumu un citas labas lietas, ir vērts mēģināt. Ja Tev interesē tikai izklaides vietas un tusiņi, netērēsim veltīgi laiku.”

Pēc manām domām, tie ir vīrieši, kas ir totāli neveikminieki. Viņi dzīvo savā sapņu pasaulē un cer uz brīnumu, un Tev jābūt tam slaidajam, blondajam brīnumam, par kuru viņi katru nakti sapņo. Un daudzas uz šādiem sludinājumiem atsaucās, jo uzskata, kā tiks dievinātas. Nē, meitenes, Jums būs jādievina viņš… Apgrieztā psiholoģija!

3. Būs, būs, nebūs, nebūs – Teksts vienkāršs, bez nekādām izskaistinātām frāzēm, liekām caciņām, stāstiem par to, cik brīnišķīgs viņš ir, un to cik brīnīsķīgai jābūt Tev! Vienkārši - “Veelos iepaziities”

Tekst vienkāršs, cilvēks nerunā par sevi, tātad viņš nav augstprātīgs, sevī iemīlējies tips, kam svarīgs ir tikai viņa paša Ego, un tai pat laikā viņš nemeklē kaut ko, kas ir, neaizsniedzams pasaku tēls, kuram Tev vajadzētu līdzināties. Vīrieša tips, kuram var rakstīt, un domāt, kā būs iespēja izveidot nopietnas attiecības. Un parasti tā arī notiek.

Sieviešu iepazīšanās sludinājumus es nelasiju, nebija un nav intereses. Ja interesē, paskatieties un paanalīzējiet paši.

Runājot par bildēm, kuras tiek pievienotas sludinājumam 90% atbilst krievu teicienam “ой, мама не горюй”, vai tiešām nevar peivienot normālas bilde? Ja tādas nav, nu tad nevajag likt vispār… Labi, mani vēl kaitina bilžu kavitāte, bet nu tās pozas, netīšam uzņemtie kadri… Šausmas.

Cilvēki, ja vēlatie satrast sve otru pusīti, neraksties murgainus tekstus, par to, kādai jābūt tai īstajai, īstās jūs vara atstāt savām fantāzijām, uzdrošinieties, un parunājiet arī ar tām, kas nav blondas, vai garkājainas, vai ar lielām krūtīm (nezinu, kādas tur katram vīrietim ir fantāzijas). Uzdrošinieties pieņemt otru, un tieši tad arī Jšu peiņems tādus, kādi esat, nevis dzīsies pēc prinča baltā leksusā!. Un tad nebūs arī runu – vīrieši cūkas, un sievietes frigīdiskas raganas.

About these ads

3 thoughts on “Iepazīšanas sludinājumi…

  1. Es pirms 5 gadiem tieši iekš super.lv iepazinos ar cilvēku, ar kuru esmu kopā joprojām. Un reiz oho.lv iepazinos ar citu puisi, kurš nu jau ir mans bijušais vīrs. Tā kā mana pieredze ir tāda, ka var, var šajos portālos atrast arī ko vairāk kā seksu!

    • protams, kā var atrast arī kaut ko vairāk !:) es vnk aizdomājos par to, kādi tagad ir sludinājumi, un kādi ir cilvēki, ka stos liek… Un jā, pirms 5-iem gadiem arī zāle bija zaļāka… :) tagad jau jaunatne ir savādāka! :)

  2. Tīri portālos esmu iepazinos ar daudziem, bet tikai vienreiz bija tā, ka devāmies uz vairāk kā vienu randiņu un arī bija potenciāls kaut kam vairāk. Diemžēl situācija bija tāda kāda bija, vēlmes, iespējas un mērķi bija pārāk atšķirīgi un savstarpēji nesavienojami… Bet sludinājums – tādu konkrētu nekad neesmu likusi un atsaukusies. Laikam ietilpstu kategorijā “būs būs nebūs nebūs”. Nekad neko pārāk nesaceros, neko negaidu, nebūvēju sapņu pilis. Laikam tāpēc man nav sliktu iespaidu, pieredzes un atmiņu šajā sakarā.

Atstāj atbildi

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s