Uz Parīzi… :)

mēsParīzēKad manā blogā parādīsies šis ieraksts es jau būšu Francijā un sākšu baudīt dārgu kafiju (noteikti pirmo reizi mūžā izmēģināšu espresso kafiju), jo Parīze šķiet tam tieši ir radīta, lai mēģinātu ko jaunu…
Kāds jautās, kā tas vispār nākas, ka esmu nonākusi Parīzē!? Viss ir vienkārši, ieskatieties pievienotajā bildē. :) Nu labi, es labāk Jums visu pēc kārtas pastāstīšu. Gada laikā saņemtās tējas naudiņas ar māsu krājām metāla bundžā. No bundžas ņemt ārā neko nesanāk tad nu visas tējas naudiņas krājās tajā. Un, kādā dienā pienāca brīdis skatīties, kas tad ir sakrājies bundžai puncītī. Summa neslikta, gandrīz 400 Eiro. Iepriekšējā vakarā es tieši biju skatījusies biļetes un uz Parīzi tās bija ļoti lētas, 25 Eiro vienā virzienā. Ar nožēlu protams sanāca nopirkt tās nākamajā dienā, nu jau cenā 29.99 Eiro. Bet, mēs to izdarījām, iegādājamies.

Un tā, no šodienas es esmu tur, kur mana mamma vēlējās kādreiz nokļūt. Tā, kā esam savu vecāku atvasītes, daļiņu no viņiem mēs ikviens nēsājām sevī. Tādēļ ļoti ceru, ka mammai arī aizsaulē ir prieks par to, ka esam beidzot to izdarījušas, nokļuvušas Parīzē! :)

Kā mums tur būs gājis noteikti tiks uzrakstīts blogā, jau pēc dienām četrām. Bet tagad, tagad varat izbaudīt dziesmu, kuru man ieteica kāda meitene no Krievijas, klikšķini ŠEIT!

10 comments on “Uz Parīzi… :)

  1. Man patiešām tāds prieks par Tevi. ;) Lasīju šo ierakstu un smaidīju. Lai jums ar māsu Parīzē izdodas fantastiski labi atpūsties! ;)

  2. Wow! Tu piepildi arī manu sapni! :) Tik ļoti ceru nokļūt SAVĀ izsapņotajā Parīzē jau drīz. Un kur? KUR Tu atradi tik lētas biļetes uz Parīzi? :D Man nekādi neizdodas atrast lētāk par 200 EUR turp, atpakaļ… :(

  3. Atpakaļ ziņojums: Parīze savām acīm… (pirmā daļa) | Mēnessmeitēns ...

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s