Dāvanas no Parīzes (sev)…

Savā laikā par braucienu uz Maljorku es līdz galam tā arī neuzrakstīju. Bet, tas nenozīmē, ka es to nevaru izdarīt kaut kad nākotnē. Jo bildes joprojām ir un pieraksti par cenām un piedzīvojumiem arī. Bet šoreiz jāķer vien bullis aiz ragiem laicīgi. Tādēļ lēnām mēģināšu pabeigt stāstus par četrām, neaizmirstamām dienām Parīzē un šodien izstāstīšu, ko īsti no Parīzes es atvedu sev…

Dāvanas no Parīzes1Stāsta bilde Nr.1:

Auskari… Laikam esmu uztaisījusi sev tādu, ka nerakstītu tradīciju. No ceļojumiem uz tālajām zemēm es sev esmu pasākusi atvest trīs dažādus auskaru pārus. Divus no tiem esmu jau izvedusi cilvēkos, bet trešie vēl gaida savu uzvaras gājienu.
Raksti… Tā ir šalle, kura veikalā bija pēdējā, es to novilku no manekena, jā, tieši TIK ļoti mani apbūra tās raksts. Gara šalle, kura joprojām gaida savu lielo dienu.
Atklātnes… Kas to būtu domājis, ka veselas 30 atklātnītes Parīzes centrā var nopirkt par 2 Eiro??? Postkroseru (postcrossing) sapnis, ziniet! :) Protams nožēloju, ka nepaņēmu vairāk. Bet nekas, gan nākamreiz, jo noteikti tur vēl atgriezīšos!
Apaļā kastīte… Laikam jau maz ir ko teikt par to, jo Mēnessmeitēnu tiešām apbūra uz Mēness sēdoša meitene!Monēta… Vienīgais nieciņš, kuru iegādājos muzejā d’Orsay. Diemžēl nekā skaista, ko man gribētos sev iegādāties muzejā esošajā veikaliņā es neatradu…
Atslēgu piekariņš… Stāstu par to CIK ĻOTI mani apbūra Parīzes Dievmātes Katedrāle es pataupīšu citai dienai. Un šo piekariņu paceļot vien sajutos tā, it kā tas jau būtu piederējis man! Nespēju nenopirkt!

Dāvanas no Parīzes2Stāsta bilde Nr.2:

Spogulis… Nespēju nenopirkt, tajā kaķī kaut kas ir. Kā jau acīgie ir pamanījuši, esmu “nedaudz” apmāta ar Le Chat Noir afišu! :)
Cita monēta… Tas, ka esmu tajā afišā “iemīlējusies” ir saprotams daudziem. Šo monētu iegādājos tikai tādēļ, ka tā bija pēdējā no daudzveidības, kuru varēja redzēt veikalā!
Pildspalva… Luvra, ak Luvra… Smieklīgi, bet arī šajā muzejā esošajā veikaliņā es neko sev citu atrast nevarēju…
Nozīmītes… Bez atklātnītēm es vēl krāju nozīmītes un skaistas piespraudes. Tā, kā protieties! :D
Atslēgu piekariņš…  Ak tas kaķis… Ak nejaucenis… Ak es… :)
Skarabejs… Īstenībā es sameloju, Luvrā vēl iegādājos sev šo magnētu. Tagad tas pie metāla dēlīša tur vienu ļoti skaistu atklātnīti!

Īstenībā vēl bildē nav manas jaunās krūzes, kurai virsū ir tas pats Le Chat Noir kaķis! :) Tā nu es sevi lutināju, pērkot slaveno melno kaķi. Bet, jāpiebilst, ka vēl trīs mana bloga lasītāji tiks pie jaukas dāvaniņas no Parīzes. Kuri? Nu tie, kuri blogam šad, tad raksta komentārus un, ar kuriem uzturu kontaktus! :) Kādas dāvaniņas? To bildes ar visu ierakstu par to, kam un ko ielikšu tad, kad šie cilvēki šīs dāvaniņas saņems! :)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s