Parīze savām acīm… (sestā daļa)

Fotor1125102123Šoreiz mazāk rakstītā, bet vairāk bilžu, pie katras būs pierakstīts arī kāds komentārs, vai stāsts. Ceru, ka patiks. Diemžēl vai par laimi, šis nebūs pēdējais ieraksts par Parīzi. Būs vēl viens. :) Bet, uz doto mirkli varu Jums piedāvāt stāstu bildēs. Diemžēl nevaru Jums piedāvāt konfekti, šokolādi, vai tēju. Bet, es labprāt to darītu, ja man šāda iespēja būtu. Tādēļ arī bildīte ir redzama šokolādīte, kuru mums atnesa kopā ar kafiju kādā restorānā. Bet, tagad, mani stāsti, bildēs…

Pavisam klusi un, nemano bija pienākusi tā diena, kad mums bija jāsāk ripināt savus čemodānus uz lidostas pusi. Bija mazliet skumji, jo laiks, kuru pavadījām šajā burvīgajā valstī bija brīnīšķīgs. Šādi izskatījās viesnīca, kurā apmetāmies.

Pavisam klusi un, nemanot bija pienākusi tā diena, kad mums bija jāsāk ripināt savus čemodānus uz lidostas pusi. Bija mazliet skumji, jo laiks, kuru pavadījām šajā burvīgajā valstī bija bērnišķīgs. Šādi izskatījās viesnīca, kurā apmetāmies.

Ar šo somiņu pavadīju šīs brīvdienas. Tā tikai izskatās maziņa. Nākamajā bildē varēsiest redzēt, kas tajā satilpa. :) Starp citu, iesaku lielas tašas līdzi nenēsāt, jo tieši tūrīstu iemīļotajās vietās esot visvairāk garnadžu. Mums paldies Dievam, ar viņiem satikties neizdevās. :)

Ar šo somiņu pavadīju šīs brīvdienas. Tā tikai izskatās maziņa. Nākamajā bildē varēsiet redzēt, kas tajā satilpa. :) Starp citu, iesaku lielas tašas līdzi nenēsāt, jo tieši tūristu iemīļotajās vietās esot visvairāk garnadžu. Mums paldies Dievam, ar viņiem satikties neizdevās. :)

 

Viss, kas dzīvei nepiecieāms var satilpt arī mazā somā. Tātad, celojumā dodoties noteikti ir jāņem ceļvedis, pase (bija dzirdēts, ka uz ielas var apturēt vietējā plicija un, tad labāk, ja pase ir līdzi), MP3, spogulis, lūpu krāsa un maks. Starp citu, nemaz nezināju, ka manā somā ir arī šķiltavas. Kuras īstenībā tajā nokļuva nejauši... Lidostas darbinieki pat tām nepiesējās... :)

Viss, kas dzīvei nepieciešams var satilpt arī mazā somā. Tātad, ceļojumā dodoties noteikti ir jāņem ceļvedis, pase (bija dzirdēts, ka uz ielas var apturēt vietējā policija un, tad labāk, ja pase ir līdzi), MP3, spogulis, lūpu krāsa un maks. Starp citu, nemaz nezināju, ka manā somā ir arī šķiltavas. Kuras īstenībā tajā nokļuva nejauši… Lidostas darbinieki pat tām nepiesējās… :)

Šādi izskatījās mūsu numuriņš. Ieejas durvis un skapis virsdrēbēm. Jeb, mazais koridors... :)

Šādi izskatījās mūsu numuriņš. Ieejas durvis un skapis virsdrēbēm. Jeb, mazais koridors… :) Un divas, tukšas picas kastes…

Televizors un spogulis ar galdiņu... ūdeni tā arī neaiztikām, jo īsti nezinājām, vai tas ir bez maksas...

Televizors un spogulis ar galdiņu… Un, mans draugs – čemodāns un somiņa… :)

Lūk arī mūsu istabiņa no otras puses, ar skatu uz ceļu. Divas gultas un mūsu čemodāni... :)

Lūk arī mūsu istabiņa no otras puses, ar skatu uz ceļu. Divas gultas un mūsu čemodāni… :)

 

Vannas istaba...

Vannas istaba… Ar tualeti tie”si pretī durvīm! :)

 

Pulkstens 12:00 mums bija jāizvācās. Protams to izdarījām ātrāk. Lai varētu pastaigāt pa tuvējiem veikaliem. Šeit savukārt var redzēt lielo viesnīcas koridoru... Un no viena gala, jau istabiņas sākuši tīrīt.

Pulkstens 12:00 mums bija jāizvācas. Protams to izdarījām ātrāk. Lai varētu pastaigāt pa tuvējiem veikaliem. Šeit savukārt var redzēt lielo viesnīcas koridoru… Un no viena gala, jau istabiņas sākuši tīrīt.

 

Palūdzām atstāt čemodānus viesnīcā un devāmies pa veikaliem. Bildē redzama viesnīcas kafejnīca un reģistrātūras galds...

Palūdzām atstāt čemodānus viesnīcā un devāmies pa veikaliem. Bildē redzama viesnīcas kafejnīca un reģistratūrās galds…

Lūk arī tas mcDonalds restorāns, kurā pavadījām savu piro dienu Francijā! :) Nevarēju neiemūžināt! :)

Lūk arī tas McDonalds restorāns, kurā pavadījām savu pirmo dienu Francijā! :) Nevarēju neiemūžināt! :)

Atradām pārtikas preču veikalu. Ļoti iepriecināja dārzeņu nodaļa. Viss izskatījās tik svaigs un vilinošs. Bildē var redzēt, ka dārzeņiem tiek pūsts virsū vēss gaiss, tāds kā dūmaka. Ja šādi izskatītos dārzeņu stendi visās valstīs, cilvēki noteikti tos lietotu uzturā daudz vairāk.

Atradām pārtikas preču veikalu. Ļoti iepriecināja dārzeņu nodaļa. Viss izskatījās tik svaigs un vilinošs. Bildē var redzēt, ka dārzeņiem tiek pūsts virsū vēss gaiss, tāds kā dūmaka. Ja šādi izskatītos dārzeņu stendi visās valstīs, cilvēki noteikti tos lietotu uzturā daudz vairāk.

Lūk arī lieais tomātu stends. Bija vēlme nogaršos ikvienu no tiem. Bet atturējos, žēl bija, ka šo veikalu uzgājām tikai pēdējā dienā. Starp citu, pārtikas preču veikalā nepārdeva nedz maizi, nedz kafiju, nedz tēju. Tēju un kafiju pārdošanā vispār nekur neredzēju. Bet, maizi pārdeva mazes veikaliņā, turpat pie pārtikas preču veikala. Un tur bija gara rinda. Droši vien pēc bagetēm! :)

Lūk arī lieais tomātu stends. Bija vēlme nogaršos ikvienu no tiem. Bet atturējos, žēl bija, ka šo veikalu uzgājām tikai pēdējā dienā. Starp citu, pārtikas preču veikalā nepārdeva nedz maizi, nedz kafiju, nedz tēju. Tēju un kafiju pārdošanā vispār nekur neredzēju. Bet, maizi pārdeva maizes veikaliņā, turpat pie pārtikas preču veikala. Un tur bija gara rinda. Droši vien pēc bagetēm! :)

 

Mana paradīze. Nākamreiz noteikti nobaudīšu VISUS pieejamos olīvu veidus.. :)

Mana paradīze. Nākamreiz noteikti nobaudīšu VISUS pieejamos olīvu veidus.. :) Starp citu, vīnu aizmirsu nobildēt, bet ļoti gards ir greipfrūtu vīns. Iesaku pamēģināt! :)

Citādi konservi... :) Un apmēram šajā mirklī mums no pakaļas sāka staigāt veikala darbinieces, laikam domāja, ka atnācam zagt... :)

Citādi konservi… :) Un apmēram šajā mirklī mums no pakaļas sāka staigāt veikala darbinieces, laikam domāja, ka atnācām zagt… :)

 

Un, pirms braukšanas projām mēs atradām ķīniešu ēdnievu. Kur par 14 Eiro varēja ēst tik, cik lien. Kā redzams, daudz nemaz nelīda. Pirms izejas no restorāna noglāstijām punci Budas statujai.

Un, pirms braukšanas projām mēs atradām ķīniešu ēdnīcu. Kur par 14 Eiro varēja ēst tik, cik lien. Kā redzams, daudz nemaz nelīda. Pirms izejas no restorāna noglāstījām punci Budas statujai.

Šāda bija mūsu pēdējā diena Francijā. Lieki piebilst ka nogaidījām par velti 2h autobusu, kurš neatnāca un, uz lidostu galu galā devāmies ar taksi. Bija jauki, patiesi jauki… :) Vēl sekos vēl viens, pēdējais, ieraksts par šo ceļojumu, tāds, kurš saliks visus pēdējos punktus uz i! :)

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s