Dzīve sastāv no momentiem…

Fotor0321221949Šodien mani iepriecināja tas, ko atradu uz sava darba galda. Jauku, nelielu paciņu, ar burvīgām markām no Latvijas. Iekšā bija kas tāds, ko gaidīju kādu laiciņu. Ilgāku laiku sekoju jaunumiem lapā gatavoza.lv. Man ļoti patīk tas, kā lapas saimniece Zane veido šo blogu. Iedvesmojoši!!!
Pietam lapas saimniece dara divas lietas, kuras man ļoti patīk – fotogrāfē un gatavo. Jāsaka godīgi, vēl neesmu izmēģinājusi nevienu recepti no tām, kuras viņa piedāvā, bet visam savs laiks. ;)
Lai kā arī būtu, beidzot arī man ir sava grāmatiņa “Momenti”, kuru izveidojusi Zane. Tā ir pilna skaistām bildēm, receptēm, iedvēsmojošiem tekstiem un krāsām. Un, tā ir ļoti patīkama taustei.

Man pašai vēl neizsprotāmu iemeslu dēļ jau pirmajā reizē, kad šīs grāmatiņas bija pieejamas, to gribējās iegūt arī savā īpašumā. Bet toreiz nokavēju. Un, tad, kad pienāca ziņa e-pastā, ka grāmatiņas ir atgriezušās, es raksīju Zanei vēstuli. Tā uzreiz, ilgi nedomājot. Un lūk, tagad arī manas emocijas, sajūtas un grāmatplauktu priecēs Za iemūžinātie momenti.

Ja arī Tu vēlies šo grāmatiņu, tad izlasi ŠO ierakstu un raksti jaukajai Za vēstuli.

Pašai autorei novēlu, lai arī turpmāk viņas dzīvē gadās burvīgi momenti, ar kuriem dalīties. :)

3 comments on “Dzīve sastāv no momentiem…

  1. Man bija tieši tāpat – pirmajā reizē tik ļoti to grāmatiņu gribēju, bet nokavēju. Kā pamanīju, ka grāmata atgriezusies, uzreiz pasūtīju :) Šķirstot pārņem patīkamu emociju gamma :)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s