Par sakritībām… (manā dzīvē)

one-republic-324-6-78Beidzot varu pieskaitīt sevi balto cilvēku kārtā. Man IR internets! Dzīve vairs neaprobežojas ar telefonu. :) Nu lūk, beidzot ir radusies arī iespēja uzrakstīt par mazām, iespējams nebūtiskām sakritībām manā dzīvē. Iespējams muļķīgi, bet, man tas viss ir tuvs. Par to, ka man ir īpašas attiecības ar grupas “OneRepublic” zina tikai tuvākie draugi. Kāpēc? Šī ir lieta, par kuru īsti daudz nav arī ko stāstīt. Bet, nu… Pastāstīšu par četrām šīs grupas dziesmām un to iekļaušanos manā dzīvē.

Mēs bijām 3,5 gadus kopā. Un, līdz attiecību beigām es nemaz nebiju pamanījusi, ko šis cilvēks morāli man ir nodarījis. Ikdienas noniecināšana, salīdzināšana ar viņa bijušo meiteni un klaja ņirgāšanās kopā ar draugiem, bija tas, ko šajās attiecībās pieredzēju visvairāk. Protams, katram pienāk brīdis, kad klapes no acīm krīt. Un, tad jau bija par vēlu… Tas bija 2009. gads… Un OneRepublik izlaida šo dziesmu, kas bija manā mp3 uz atkārtošanos, līdz brīdīm, kad pieliku punktu attiecībām, kuras sen bija beigušās…

2011. gads , Lielbritānija un darbs 12 h maiņā maizes fabrikā, kur jāiet stundu kājām uz un no darba. Drastiskie apstākļi, kad aģentūra varēja piezvanīt četros naktī un pateikt – “Hej, Tu strādā šodien no 6:00.”. Jutos iztukšota, šķita, strādāju katorgā. Pēc tam mani sāka saukt tikai uz divām stundām no 2:00-4:00  naktī, nenāc, nedabū nedēļu darbu. Dari kā gribi! Pusdienas laiku pavadīju ēdot maizītes, lūdzoties Dievam, lai man palīdz no šī visa tikt ārā un klausoties zemāk atrodamo dziesmu. Un, todien, kad pie kases man piezvanīja aģentūras darbiniece, bet es atbildēju – “Piedodiet, bet, esmu atradusi normālu darbu!”, (lai gan nebiju un, pat nebija domas, kur tādu atrast), bija labākā diena manā mūžā. Jo pēc 30 minūtēm iezvanījās telefons un man tika piedāvāts darbs Mančestrā, grāmatvedības uzņēmumā. This could really be a good life , A good, good life … Lieki piebilst, ka arī šo dziesmu es klausījos uz atkārtošanos.

2013. gads un, atkal šīs pašas grupas dziesmas vārdi apraksta to, kas ir noticis manā dzīvē. Būt ar cilvēku, kurš sapņo vairāk, nekā dara ir grūti. Un, ikviens dziesmas vārds apzīmē to, kādas bija manas un šī cilvēka attiecības. Un, ja godīgi, tas, ko viņš man izdarīja tiešām – I could lie, couldn’t I, couldn’t I? Every thing that kills me makes me feel alive. Attiecības beidzās un šķiet beidzot bija iespēja uzelpot. Jo vienā brīdī skaitīt zvaigznes arī apnīk.
Un šogad, šogad… Viņi izlaida šo dziesmu. Un man vairs nav ko piebilst, jo… Es varētu parakstīties zem ikviena šīs dziesmas vārda…
Eh, un tā lūk mēs dzīvojam… No easy love could ever make me feel the same…
Bilde ņemta ŠEIT!

2 comments on “Par sakritībām… (manā dzīvē)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s