Grāmatzīmes…

g6Lai gan bija ieplānots viens cits ieraksts, bet, sakarā ar to, ka tam domātās bildes joprojām nav atsūtītas, tad, nolēmu, beidzot ķerties pie lietas un, jau laicīgi piedalīties blogeru stafetē. Šīs stafetes kociņu man nodeva Tējtasītes, par ko viņai īpašs paldies. :)

Kad sāku lasīt savas pirmās grāmatas, es biju viena no tām grāmatu necienošām lasītājām, kura (ak šausmas!), locīja grāmatu lapu malas. Kopš tā laika ir pagājis daudz gadu, līdz ar to, man ir vairāk cieņas pret grāmatām, sevišķi, ja tās nepieder man.

Pašlaik diezgan daudz sanāk lasīt tieši grāmatas, kuras nelasi sava prieka pēc, bet, lai izglītotos. Līdz ar to, atkal ir aktuāli ielikt kādu grāmatzīmi, starp grāmatas lapām. Jo, grāmatas savam priekam tiek lasītas visbiežāk, tieši eGrāmatu formātā. Un tur, protams, nav nepieciešams likt grāmatzīmi.

Sakarā ar to, ka, es esmu viens no tiem cilvēkiem, kurš vienmēr, visur atrod kādu labu citātu, tad, visbiežāk manas grāmatzīmes izskatās šādi:

g3

Ļoti patīk grāmatzīmes, kuras dāvina kāds uzņēmums, tās vienmēr ir interesantas, savdabīgas, lielākoties informācija, kuru tās satur man nav aktuālas, bet… Lietas saņemt par velti ir forši! :) Ir pazudusi viena grāmatzīme no grāmatu veikala “Polaris”, visdrīzāk es to esmu atstājusi kādā no grāmatām, kuras nepiederēja man. Bet, tā grāmatzīme bija visbiežāk lietota. Žēl, ka “Jānis Roze” un “Zvaigzne” nedāvina saviem pircējiem savas grāmatzīmes, piemēram ar interesantiem faktiem par izdevniecību. Kura grāmata bija vispirktākā, visbiežāk izdotā, vai kaut ko tamlīdzīgu. :)

Šķiet, šo ar AS “Swedbank” apdrošināšanas informāciju, man uzdāvināja tieši “Zvaigznes” grāmatveikalā. Par ko, paldies, tiek izmantota!

Šī grāmatzīme ir no visneveiksmigākā randiņa manā mūžā. Bet, pēc tā randiņa sapratu, cik ļoti es pati varu šķist citiem neciešama, jo daudz runāju. Grāmatzīme nopirkta “Guinness” muzejā, Dublinā. Tā man atgādina – mazāk runā, mazāk uzplijies ar sevi. Cenšos sekot šim, sevis izveidotam ieteikumam, ja neizdodas, droši sakiet.

g7

Tad, kad pirmo reizi ieraudzīju šos koka brīnumus no Cozywood, sapratu, ka nevaru nenopirkt. Jo, kas gan vēl vairāk varētu man pašai atgādināt par savu pseidonīmu, ja ne šī grāmatzīme. Protams gribētos arī gleznu, bet, tā ir diezgan padārga, bet sakarā ar to, ka man ir, kur tērēt naudu, šobrīd saku tai nē, iztikšu! :)

Un šeit savukārt var redzēt, ko vēl es mēdzu izmantot kā grāmatzīmi. Tātad veca “Lattelecom” kartiņa, ļoti bieži grāmatu lapās tiek ieliktas autobusu biļetes. Par grāmatzīmi “Follow Your dreams…”, man tā patīk, bet, kopš saplēsu vienai grāmatai lapu ar šo grāmatzīmi (tai abas puses ir magnēts, līdz ar to lapa ir iespiesta starp tām), lietoju reti. Un tā mazā grāmatzīme, ar citrīnu man patīk, bet, ļoti bieži tā vienkārši izkrīt no grāmatas, jo akmens ir smagāks, nekā īsais kātiņš.

g8

Un stafetes kociņu es nododu Antris un Evijai. :)

Bildes by me.

8 comments on “Grāmatzīmes…

  1. man arī tāda Swedbank grāmatzīme. Un biļetes un čeki arī bieži kļūst par grāmatzīmēm :) Nekad nebiju redzējusi grāmatzīmes ar kociņiem… interesanti!

  2. es par garajiem kātiņiem domāju. Un pilnīgi nejauši šodien pēc Tava raksta izlasīšanas atradu meistarklasi no 2012. gada tādu grāmatzīmju pagatavošanai…

  3. Neveiksmīgā randiņa grāmatzīme ir ļoti simpātiska :) Un citātu lapiņas – man domāt, tas nav tas sliktākais veids, kā vienlaikus pierakstīt labās domas un vienlaikus atcerēties, no kurienes tās nākušas :)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s