Plānotājs…

planotajs1Balstoties uz to, ka MsMarii padalījās ar savu plānotāju un šodien atkārtoti paaicināja mani padalīties ar savu, ilgi nedomājot nolēmu – kāpēc nē!? Jābeidz solīt un atlikt uz citu dienu.

Jūnijā kaut kādu iemeslu dēļ man radās nepieciešamība pēc plānotāja. Ja godīgi, tagad pat neatminu kādā veidā iepriekš biju plānojusi savas dienas, laika posmu no janvāra līdz jūnijam mana atmiņa ir izdzēsusi, tā mēdz notikt, ja sev emocionālā līmenī daru pāri. Bet, ne par to ir stāsts. Maija beigās meklējot plānotāju grāmatveikalos sapratu, ka nepatīk man tas, kas ir pieejamajos iekšā. Nav tas. Mani ļoti nepatīk atstāt brīvas, neaizpildītas vietas plānotājos, līdz ar to sapratu, kāpēc nekad nevienu līdz galam neesmu pabeigusi, pat pašus skaistākos. Mājās bija skaista klade, kuru nolēmu vismaz līdz šī gada beigām. Tagad savukārt nevaru izdomāt, vai vēlos nākamajam gadam iekārtot jaunu kladi, vai arī izmantot esošo.Līdz ar to man ir neliela dilemma. Un, tagad ļaušu nedaudz ielūkoties iekšā.

planotajs_1

Šādi izskatās mēneša griezums, kas arī ir tieši tik, cik man nepieciešams. Jo skrupulozi mēdzu pierakstīt tikai svarīgāko – darba laiku, to vai ir skola un noteiktā dienā olbligāti veicamo darbu, piemēram rīt man ir jānopērk e-talons.

planotajs_2

Šī ir otra puse konkrēti novembrim, jo decembra lapa ir pārāk pilna ar personiskām lietām. Zem līmlapiņām ir paslēpts tas, kas citiem nav jāredz. Un oktobrī to lietu bija mazāk, nekā decembrī. Bildītes griežu iedvesmai no žurnāliem.

planotajs_3

Mazās līmlapiņas ar TO DO sarakstu, kuru izpildu un izmetu laukā.

planotajs_9

Izaicinājums ar plāniem.

planotajs_5

Ik mēnesi cenšos ieviest kaut ko jaunu vai no dzīves izņemt kaut ko nevajadzīgu…

planotajs_6

Nevar atcerēties visu, sevišķi noskatītās sērijas seriāliem…

planotajs_7

Jāsāk plānot to, ko vēlos izlasīt…

planotajs_8

Sen nav skatītas filmas, līdz ar to, tagad būs iespēja iespringt…

plantajs_10

Šis ir kaut kas jauns, rīcības plāns konkrētām dzīves situācijām…

planotajs_4

Šādā veidā bija tikusi plānota skola, bet vēlos to atsevišķi plānot no 1.janvāra, jo… (skatīt nākamo bildi)

planotajs_11

Jo mums skolā tika iedalīts šāds plānotājs. Jāizmanto.

Nu lūk, šādi izskatās mans plānotājs.
Bildes by me. Sakarā ar to, ka man istabā ir ļoti slikts apgaismojums, bildes ir tādas, kādas ir…

10 comments on “Plānotājs…

  • Paldies, par komplimentu. :) Jā, tādēļ man iepatikās Tava plānošanas metode, par tādu nebiju neko līdz šim dzirdējusi. Līdz ar to daudzas lietas ļoti, ļoti iepatikās no Tava raksta.

  • Es lielāko daļu neatrādiju, jo tiešām istabā ir slikta gaisma. Līdz ar to daļa bilžu nebija lietojamas.Ja atrisināšu gaismas jautājumu, ielikšu vēl šo, to atsevišķā rakstā. Paldies, ka lasi.

 1. man arī ir “plānotājs”, vai pareizāk plānotāji. vismaz paris klades, kurās sarakstīti to do listi, tieši tik pat daudz parastu a-4lapu , kas uz galda mētājas un ja es viņas ieraugu un atceros par tām, tad baigi forši. :D
  es visu laiku gribu nopirkt plānotāju, jo reizēm vajag.. tiešām vajag, bet man tas viss beidzas ar to, ka plānotājs stāv kaut kur nomests un es attopos atkal pie savām saķēpātajām kladēm un a-4 lapām.
  bet.. bet.. tā, kā pienākumu un atbildības kaudzīte sāk kļūt lielāka, vajag plānotāju, lai haoss ir vismaz par centimetru mazāks.

 2. Es esmu pilnīgā sajūsmā par ieradumu kalendāru. Tas ir tik brīnišķīgs veids, kā vizuāli ieraudzīt savu apņemšanos (ne)pildīšanu, tieši tas, kas man būtu vajadzīgs, lai vismaz kaut kā sev morāli iespertu un pamudinātu beidzot kaut ko darīt lietas labā. Šo ideju noteikti piesavināšos. Milzīgs paldies par iedvesmu.

  Un man ir tieši tāds pats grāmatu sēriju tracker, kā šeit seriālu tracker :)

 3. Pievienojos komplimentam par rokrakstu – tik tiešām priecē acis :)
  Es arī pēdējā pusgada laikā plānošanai izmantoju personalizētu kladi, kurā salieku visu vajadzīgo tieši tā, kā man pašai patīk. Manuprāt, šis ir ļoti labs variants, ja šķiet, ka veikalā vienkārši nav atrodams tas īstais un vienīgais plānotājs, kas derēs vienmēr un visur.
  Man būs jāaizņemas no Tevis ideja par atvērumu ar izlasāmajām grāmatām – forši izskatās, kad nosaukumi sarakstīti iekš zīmējuma :)

  • To grāmatu plauktu ar grāmatām es biju atradusi kaut kad Instagram un iedvesmojos. Tieši tāpat kā ar to filmu mākonīšu lapu.

   Hmm, varbūt vari atrādīt savu plānotāju?

   Paldies, par komplimentu. :)

 4. Atpakaļ ziņojums: 27.12. | Open mind for a different view

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s