Kaspars Zlidnis “Iespējam nav robežu, ja dari to, kas Tev patīk”….

P_2Man bija lieliska iespēja apmeklēt vieslekciju, kurā uzstājās Kaspars Zlidnis. Ziniet, ir tāda neaptverama lieta dzīvē, kad Tu atrodies tieši tur, kur Tev ir jābūt. Saņem tieši to informāciju, kuru ir nepieciešams saņemt. Un saproti, ka dzīve ir tieši tik skaista, cik pats ļauj tai būt.

Par Kasparu kā personību varētu runāt ilgi, grupas “Gain Fast” mūziķis, ielu vingrošanas kustības aizsācējs Latvijā, kā arī VEF Kvartāla un VEF Kvartāla Kamerzāles radošais direktors. Un tās nav visas šī interesantā cilvēka esības šķautnes.

Viņš ieradās ar vārdiem – es netaisos Jums neko mācis, vien vēlos pastāstīt par savu pieredzi. Tad tika pateikts, ka šo lekciju viņš vēlās sākt ar dziesmu, piesēdis uz galda malas viņš sāka spēlēt ģitāru un izpildīja dziesmu “Dzīvot vienmēr” (noskaņai).

Kaspars pastāstīja par savu dzīvi, projektiem kurus ir uzsācis un kuri šobrīd top. It kā šķiet, ka viss ir no dažādām sfērām, bet kopumā ir vienots. Jo viņš dara tieši to, ko darīt viņam patīk un sanāk vislabāk.

Bija interesanti tas, ka viņš teica lietas tieši, bez aplinkiem, tieši tā, kā tas ir. Piemēram par to, ka dzīve sastāv no izvēlēm. Un tieši tad, kad sāc darīt izvēles apzināti, Tu sāc patiesi dzīvot.

Ir nepieciešams atrast skolotājus, jo, ja ir atrasti pareizie skolotāji, tiem ir liela ietekme dzīvē. Un šajos vārdos varēja sajust beznosacījuma pateicību par visu to, ko viņš ir dzīvē ieguvis un sasniedzis.

Viņš atgādināja, ka ikviens no mums vai nu var sākt cīnīties pret šķēršļiem, vai arī ņemt un padoties, kļūstot par apstākļu upuri. Kā arī ir nepieciešams attīstīt savas labākās šķautnes un ietekmēt citus ar pozitīvo!

Par lekciju varētu stāstīt daudz. Bija tik ļoti aizraujoši, ka laiks palidoja vēja spārniem. Un Kaspars ir no tiem cilvēkiem, kas spēj aplipināt citus ar ticību lietām. Ar ticību, ka jebko var paveikt, vajag tikai ideju, to vizualizēt un sākt darīt. Darīt jēdzīgas lietas. Darīt tikai un vienīgi ar prieku.

Lekcijas ir tāda lieta, kurā katrs atrod kaut ko savu. Un, ja interesē, to droši var noskatīties ŠEIT.

Kopumā man ir liels prieks, ka Latvijā ir tika lieliski, daudzpusīgi cilvēki, kas uzdrošinās, dara un iedvesmo citus.

Mans paldies bija ietverts aplausos, jo bija tiešām forši.

 

2 comments on “Kaspars Zlidnis “Iespējam nav robežu, ja dari to, kas Tev patīk”….

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s