Augusta favorīti….

august-favorites-reviewJau kādu laiku biju domājusi par to, ka savā blogā ir nepieciešams ieviest šo rakstu sēriju. Ceru, ka tā tiks ieviesta uz palikšanu. Jo būs vēlme pēc kāda laika arī pašai atskatīties uz visu, kas ir paticis pagātnē. Nu lūk, pastāstīšu Jums mazliet par savu augustu.
Augusts bija tāds savāds mēnesis, kura laikā paspēju gan pēc ilgajiem laikiem paslimot, gan pastrādāt, gan tikt Jāņa Rozes ikmēneša Ziņnesī. Bet, par visu pēc kārtas.

Un tātad, ja runājam par Ziņnesi, tad manu pirmo, drukāto interviju ir iespējams izlasīt ŠEIT, ja nu kādam ir vēlme un laiks ar to iepazīties un, iepriekš tas nav bijis izdarīts.

Par slimošanu nav īsti ko stāstīt, pēc ilgajiem laikiem nācās pasēdēt uz slimības lapas un pārbaudīt veselību, kura pēkšņi bija sākusi pieklibot tādēļ cenšos šobrīd kaut ko darīt ar savu dzīvesveidu. Jāpiedomā pie ikdienas rituāliem, jāpastaigā uz ārstniecisko vingrošanu un jācenšas sevi iegrožot ar stresu. Kā man ar šo visu ies, noteikti pastāstīšu. Bet tagad, tagad vēlos pastāstīt mazliet par lietām, kuras man ir patikušas, kā arī pastāstīšu par vienu lietu, kas mazliet sarūgtināja, jo biju cerējusi uz kaut ko labāku.

aug2.jpg

Kāda ļoti jauka kolēģe bija nolēmusi, ka ir pienācis laiks doties smelties pieredzi kaut kur citur, tad nu bija jāsarunā arī laiks, lai atvadītos, pasēdētu un papļāpātu. Savācāmies tādā meiteņu kompānijā, apēdām sušī Tokyo City, izdzērām vīna padeli, pavadījām tos, kam bija laiks doties un devāmies iz Neo bāru, kas atrodas stacijas pulkstenī. Godīgi sakot šeit biju pirmo reizi. Skats protams fantastisks, bet bārmeņa attieksme gan nepatika, viņš bija pārāk aizņemts pļāpājot ar saviem draugiem, kas bija ieskrējuši pakavēt pie viņa laiku. Izdzērām lielo kokteili un devāmies tālāk. Skumji, ka forši cilvēki pakavējas īsāku laika posmu, nekā gribētos. Bet, labi, ka ir iespējas sarunāt satikties atkal. Septembrī vai oktobrī noteikti tiksimies atkal…

aug4Kamēr pasaule ir pārņemta tērējot naudu organiskai ķīmijai, kas tāpat ir un paliek ķīmija, nolēmu atrast iespējas mazliet ietaupīt, bet izmantot labus produktus, kas ir ne tikai draudzīgi manam maciņam, bet arī mana, savādā āda uz tiem reaģē labi. Diemžēl jūlijā sapratu, ka ne viss tas, kas uz sevis ir uzspiedis “Organic” zīmīti patīk manai ādai. Kā arī lielākā vilšanās, nevaru lietot “Madara” kosmētiku. Vienīgais, uz kuru nav reakcijas ir viņu roku krēms. Bet, par visu pēc kārtas.

Tātad, šobrīd esmu pasākusi lietot Krievijā ražoto kosmētiku, jo tā lieliski draudzējās ar manu ādu, patīk arī tas, ka šai kosmētikai ir uzrakstīts normāls derīguma termiņš un atzīmēts arī laik, kad tā ir ražota. Ārzemju kosmētika, kura pēc ES prasībam un regulējumiem vairs sevī nenes informāciju, kad ir ražota, vairs manī uzticību neievieš. Kā arī tās “izlietot 12 mēnešu laikā pēc averšanas”, šķiet makten paŗspīlētas, jo c’mon, tā krēma tūbiņa var stāvēt gadus 4 veikalā un tik un tā buz derīga 12 mēnešus pēc atveršanas? Tādēļ Krievijā ražota kosmetika, man šķiet uzticamāka, jo viņu likumi neļauj vispārināt. Šobrīd uzsāku lietot “Faberlic” kosmētiku. Ļoti, ļoti patīk.

aug5Runājot par mūsu “Madara” zīmolu, nākas secināt, ka tas manai ādai neder. Jo krēmi vienkārši neiesūcās ādā, bet stāv tādā pašā kārtā uz ādās, kā sviets uz ādas. Atdevu visu draudzenei, kurai nav šādu problēmu, kā man. Vienīgais, ko no iegādātā varēju turpināt lietot bija viņu roku krēms. Smarža dievīga, iepakojums ļoti jauks. Bet, es kā nagu kopšanas speciālists neieteiktu šo roku krēmu, pirmkārt cena nav īpaši draudzīga, maksā ap 10 EUR. Otrkārt, tas ir aizsargkrēms, nevis mitrinošais vai barojošais roku krēms. labāku efektu dos Seal roku krēmi, kas ir maciņam draudzīgāki, ražoti tepat, Latvijā. Kopumā, prieks, ka izmēģināju, bet nākotnē nelietošu.

aug3Runājot par pēdējā laikā iemīļotām lietām, tad nevaru nepieminēt “Graci” mušļus un ātri pagātavojamas putras. Ļoti patīk. Esmu izmēģinājusi vairākus mušļus, bet augustā sapratu, ka iemīļotākās no visām ir muslis ar nosaukumu “Tievais” un ātri pagatavojamās maltītes no kuskusa un griķu pārslām. Tās ir vienkārši dievīgas. Ja man nekas nav pagatavots ēst, šādu maltīti ir ērti paņemt uz darbu, papildinot ar kādu gurķi vai tomātu, pusdienas gatavas 5 minūšu laikā. Sātīgi un garšīgi, iesaku. Cena arī diezgan draudzīga, sākumā šķita, ka padārgi, bet pēc aprēķinot un pārodmājot, sapratu, ka cenas ir draudzīgas un kvalitātei atbilstošas.

aug1Būt sievietei. Vienā brīdī saproti, ka neesi azbesta vecene un, ka visi tie centieni parādīt sevi kā visu varošu sievieti, kura visu var pati, kurai nevajag palīdzīgu roku ir meli. Arī stipriem cilvēkiem vienā brīdī vairs nav spēka. Tā nu arī es, atbraukusi no darba, centā ieskrēju Stenders veikalā un nopirku sev liepziedu burbuļbumbu. Atnācu mājās, izberzu vannu, ielaudu karstu ūdeni, ieslēdzu mūziku un pēc ilgajiem laikiem devos mazliet atslābināties. Liepziedu burbuļpumba ir vienkārši fantastiska, smarža ir tik patīkama, ka nav vēlmes pat kāpt no vannas ārā. Tā ir mana mīļākā no visām, iesaku izmēģināt. Šķiet arī dabīgāka, nekā tās spilgtas, krāsainās ar eksotiskiem aromātiem. Pēc vannas atvēru vīna pudeli un izbaudiju savu mīļāko filmu, noskatotos to jau nez kuro reizi… Labi, ka nākamajā dienā bija brīvs…

aug6Brīdī, kad atvēru I’mperfect žurnālu, sapratu ka vajadzēja to iegādāties vasaras sākumā, kad tas iznāca, tik lielisks. Stāsti ir tik sulīgi un  interesanti, ka nespēju atrauties no žurnāla. Ļoti patika intervija ar Pēteri Sproģi, tā bija tik iedvesmojoša un pilna ar tik daudz labu domu, ka nevaru neietekt izlasīt. Un, ja jopojām domā, ka 7.77 EUR par žurnālu ir dārgi, tad pateikšu tieši – tas, ko siegs šis žurnāls būs krietni vērtīgāks, nekā tā cena. Ja vēl neesi paguvusi/vis iegādāties savu eksemplāru, iesaku steigties un to izdarīt. Ir tā vērts. Tiešām. Noteikti iegādāšos arī rudens izlaidumu, jo šajā žurnālā nav iespējams neiemīlēties…

aug7Augustā izdevās papildināt savu grāmatplauktu ar vairākām lieliskām grāmatām, divās no tām tiku pat pie autoru autogrāfiem un personificētiem ierakstiem. Cik jauki tomēr apzināties, ka latvieši raksta, neslikti. Ja agrāk man no latviešu literatūras patika tikai klasika, tad šobrīd esmu atvērta arī uz jauno rakstieku darbu izlasīšanas. Agra darbu jau biju lasījusi un par to biju arī atsauksmi uzrakstījusi, bet tikai tagad, gadu pēc pirmās izlasīšanas reizes, es dabūju viņa autogrāfu savā eksemplārā… Paldies. ;) Laines grāmatu vēl nav izācis sākt lasīt, jo ir vēlme beidzot izlasīt tās grāmatas, kuras ir iesākto kaudzītē, bet es noteikti izlasīšu, jo tik, cik biju lasījusi Agra ekesmplaŗā – mani aizrāva. Vispār ļoti patīk lasīt citu cilvēku piedzīvojumu gaitās.

Kopumā augusts bija jauks mēnesis. Lai gan paskrēja nemanot. Bet pēcgarša jūtama joprojām. Un tā ir tieši tik jauka, lai varētu ar smaidu iesoļot rudenī… :) Titulbilde tika ņemta ŠEIT.

2 comments on “Augusta favorīti….

  1. Forši, ka tomēr uzrakstīji savus mēneša favorītus :)
    Es arī gribēju pamēģināt “I’mperfekt”, kad tas iznāca, bet piemirsās. Būs jāiegādājas rudens izdevums.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s